BZT52C9V1-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C9V1-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZT52C9V1-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD123
Fitxak: BZT52C9V1-7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
BZT52C9V1-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZT52C9V1-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD123 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5549 pcs Datuen fitxa BZT52C9V1-7.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 9.1V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±6% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123
Series - Energia - Max 500mW