BZT52C8V2-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C8V2-13-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZT52C8V2-13-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 8.2V 370MW SOD123
Fitxak: BZT52C8V2-13-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
BZT52C8V2-13-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZT52C8V2-13-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER 8.2V 370MW SOD123 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 411257 pcs Datuen fitxa BZT52C8V2-13-F.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 8.2V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±6% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123
Series - Energia - Max 370mW
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua SOD-123
Beste izenak BZT52C8V2-13-FDIDKR Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 15 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 8.2V 370mW ±6% Surface Mount SOD-123 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 700nA @ 5V
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BZT52C8V2-13
BZT52C8V2-13
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: DIODE ZENER 8.2V 500MW SOD123