BZT52C6V8T-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C6V8T-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZT52C6V8T-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 6.8V 300MW SOD523
Fitxak: BZT52C6V8T-7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
BZT52C6V8T-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZT52C6V8T-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER 6.8V 300MW SOD523 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2256332 pcs Datuen fitxa BZT52C6V8T-7.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 6.8V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±6% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-523
Series - Energia - Max 300mW