BZT52C6V2S-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C6V2S-7-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZT52C6V2S-7-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 6.2V 200MW SOD323
Fitxak: BZT52C6V2S-7-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
BZT52C6V2S-7-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZT52C6V2S-7-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER 6.2V 200MW SOD323 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 273739 pcs Datuen fitxa BZT52C6V2S-7-F.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 6.2V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±6% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-323
Series - Energia - Max 200mW
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua SC-76, SOD-323
Beste izenak BZT52C6V2S-FDICT Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 10 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 6.2V 200mW ±6% Surface Mount SOD-323 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 2µA @ 4V