BZT52C5V1S-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZT52C5V1S-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 5.1V 200MW SOD323
Fitxak: BZT52C5V1S-7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
BZT52C5V1S-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZT52C5V1S-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER 5.1V 200MW SOD323 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3262 pcs Datuen fitxa BZT52C5V1S-7.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 5.1V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±6% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-323
Series - Energia - Max 200mW