BZT52C51S-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C51S-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZT52C51S-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 51V 200MW SOD123
Fitxak: BZT52C51S-13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
BZT52C51S-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZT52C51S-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER 51V 200MW SOD123 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 350173 pcs Datuen fitxa BZT52C51S-13.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 51V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±6% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123
Series - Energia - Max 200mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOD-123
Beste izenak BZT52C51S-13DI Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 100 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 51V 200mW ±6% Surface Mount SOD-123 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 38V