BZT52C3V6T-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C3V6T-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZT52C3V6T-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 3.6V 300MW SOD523
Fitxak: BZT52C3V6T-7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
BZT52C3V6T-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZT52C3V6T-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER 3.6V 300MW SOD523 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2583707 pcs Datuen fitxa BZT52C3V6T-7.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 3.6V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±6% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-523
Series - Energia - Max 300mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-79, SOD-523
Beste izenak BZT52C3V6T-7-ND
BZT52C3V6T-7DITR
BZT52C3V6T7
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 90 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 3.6V 300mW ±6% Surface Mount SOD-523 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 1V