BZT52C3V6-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C3V6-7-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZT52C3V6-7-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 3.6V 500MW SOD123
Fitxak: BZT52C3V6-7-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
BZT52C3V6-7-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZT52C3V6-7-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER 3.6V 500MW SOD123 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2354798 pcs Datuen fitxa BZT52C3V6-7-F.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 3.6V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±6% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123
Series - Energia - Max 500mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOD-123
Beste izenak BZT52C3V6-FDITR
BZT52C3V67F
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 90 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 3.6V 500mW ±6% Surface Mount SOD-123 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 1V
Oinarriaren zati kopurua BZT52C3V6
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BZT52C3V6-7
BZT52C3V6-7
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: DIODE ZENER 3.6V 500MW SOD123