BZT52C2V7S-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C2V7S-7-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZT52C2V7S-7-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 2.7V 200MW SOD323
Fitxak: BZT52C2V7S-7-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
BZT52C2V7S-7-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZT52C2V7S-7-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER 2.7V 200MW SOD323 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1759471 pcs Datuen fitxa BZT52C2V7S-7-F.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 2.7V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±7% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-323
Series - Energia - Max 200mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-76, SOD-323
Beste izenak BZT52C2V7S-7-F-ND
BZT52C2V7S-FDITR
BZT52C2V7S7F
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 100 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 2.7V 200mW ±7% Surface Mount SOD-323 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 20µA @ 1V
Oinarriaren zati kopurua BZT52C2V7
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BZT52C2V7T-7
BZT52C2V7T-7
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: DIODE ZENER 2.7V 300MW SOD523
Stockean: 2142523 pcs
Deskarga: BZT52C2V7T-7.pdf
RFQ
BZT52C2V7-TP
BZT52C2V7-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: DIODE ZENER 2.7V 500MW SOD123
Stockean: 383923 pcs
Deskarga: BZT52C2V7-TP.pdf
RFQ
BZT52C2V7S RRG
BZT52C2V7S RRG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE ZENER 2.7V 200MW SOD323F