BZT52C16-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C16-13-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZT52C16-13-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 16V 500MW SOD123
Fitxak: BZT52C16-13-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
BZT52C16-13-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZT52C16-13-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER 16V 500MW SOD123 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 368861 pcs Datuen fitxa BZT52C16-13-F.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 16V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±6% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123
Series - Energia - Max 500mW
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua SOD-123
Beste izenak BZT52C16-13-FDICT Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 40 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 16V 500mW ±6% Surface Mount SOD-123 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 11.2V