BZT52C12-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C12-13-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZT52C12-13-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 12V 500MW SOD123
Fitxak: BZT52C12-13-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
BZT52C12-13-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZT52C12-13-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER 12V 500MW SOD123 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3612547 pcs Datuen fitxa BZT52C12-13-F.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 12V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123
Series - Energia - Max 500mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOD-123
Beste izenak BZT52C12-13-F-ND
BZT52C1213-FDITR
BZT52C1213F
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 25 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 12V 500mW ±5% Surface Mount SOD-123 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 8V
Oinarriaren zati kopurua BZT52C12
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BZT52C12-13
BZT52C12-13
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: DIODE ZENER 12V 500MW SOD123