BZT52C10S-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C10S-7-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZT52C10S-7-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 10V 200MW SOD323
Fitxak: BZT52C10S-7-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
BZT52C10S-7-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZT52C10S-7-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER 10V 200MW SOD323 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1601399 pcs Datuen fitxa BZT52C10S-7-F.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 10V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±6% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-323
Series - Energia - Max 200mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-76, SOD-323
Beste izenak BZT52C10S-FDITR
BZT52C10S7F
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 20 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 10V 200mW ±6% Surface Mount SOD-323 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 7V
Oinarriaren zati kopurua BZT52C10
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BZT52C10T-TP
BZT52C10T-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: DIODE ZENER 10V 100MW SOD523
Stockean: 2313048 pcs
Deskarga: BZT52C10T-TP.pdf
RFQ
BZT52C10S-7
BZT52C10S-7
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: DIODE ZENER 10V 200MW SOD323