BAS70TW-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BAS70TW-7-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BAS70TW-7-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT363
Fitxak: BAS70TW-7-F.pdf
  • Mezua
BAS70TW-7-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BAS70TW-7-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT363 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 130409 pcs Datuen fitxa BAS70TW-7-F.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1V @ 15mA Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 70V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-363 Abiadura Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 5ns
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Beste izenak BAS70TW-FDICT Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Diode konfigurazioa 3 Independent Deskribapen zehatza Diode Array 3 Independent Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 50V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 70mA (DC)