BAS40W-06-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BAS40W-06-7-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BAS40W-06-7-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT323
Fitxak: BAS40W-06-7-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
BAS40W-06-7-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BAS40W-06-7-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT323 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1044485 pcs Datuen fitxa BAS40W-06-7-F.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1V @ 40mA Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 40V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-323 Abiadura Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed