B3100Q-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
B3100Q-13-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B3100Q-13-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMC
Fitxak: B3100Q-13-F.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
B3100Q-13-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B3100Q-13-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 362294 pcs Datuen fitxa B3100Q-13-F.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 790mV @ 3A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea SMC Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series Automotive, AEC-Q101 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Deskribapen zehatza Diode Schottky 100V 3A Surface Mount SMC Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500µA @ 100V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 3A Capacitance @ Vr, F 100pF @ 4V, 1MHz