AZ23C51-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AZ23C51-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AZ23C51-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER ARRAY 51V SOT23-3
Fitxak: AZ23C51-7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30000 pcs
  • Mezua
AZ23C51-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AZ23C51-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER ARRAY 51V SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 702439 pcs Datuen fitxa AZ23C51-7.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 51V tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 Series -
Energia - Max 300mW Packaging Tape & Reel (TR)