AZ23C4V3-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AZ23C4V3-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AZ23C4V3-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER ARRAY 4.3V SOT23-3
Fitxak: AZ23C4V3-7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
AZ23C4V3-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AZ23C4V3-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER ARRAY 4.3V SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5738 pcs Datuen fitxa AZ23C4V3-7.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 4.3V tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 Series -
Energia - Max 300mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 95 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 4.3V 300mW ±5% SOT-23-3 konfigurazioa 1 Pair Common Anode
Oinarriaren zati kopurua AZ23C4V3
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
AZ23C4V3-G3-18
AZ23C4V3-G3-18
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: DIODE ZENER 4.3V 300MW SOT23
Stockean: 1868499 pcs
Deskarga: AZ23C4V3-G3-18.pdf
RFQ
AZ23C47-HE3-08
AZ23C47-HE3-08
deskribapena: DIODE ZENER 47V 300MW SOT23
Stockean: 2263032 pcs
Deskarga: AZ23C47-HE3-08.pdf
RFQ
AZ23C4V3 RFG
AZ23C4V3 RFG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE ZENER ARRAY 4.3V SOT23