Diodes Incorporated| Zenbakiaren zenbakia | AZ23C3V9-7 | fabrikatzailea | Diodes Incorporated |
|---|---|---|---|
| deskribapena | DIODE ZENER ARRAY 3.9V SOT23-3 | Lead Free Status / RoHS egoera | Beruna / RoHS ez betetzen ditu |
| Kopurua eskuragarri | 695061 pcs | Datuen fitxa | AZ23C3V9-7.pdf |
| Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) | 3.9V | tolerantzia | ±5% |
| Hornitzaileen gailuen paketea | SOT-23-3 | Series | - |
| Energia - Max | 300mW | Packaging | Tape & Reel (TR) |