AZ23C36-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AZ23C36-7-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AZ23C36-7-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER ARRAY 36V SOT23-3
Fitxak: AZ23C36-7-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
AZ23C36-7-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AZ23C36-7-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER ARRAY 36V SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1083200 pcs Datuen fitxa AZ23C36-7-F.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 36V tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 Series -
Energia - Max 300mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Beste izenak AZ23C36-FDITR
AZ23C367F
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 90 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 36V 300mW ±5% SOT-23-3
konfigurazioa 1 Pair Common Anode Oinarriaren zati kopurua AZ23C36
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
AZ23C33-HE3-08
AZ23C33-HE3-08
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: DIODE ZENER 33V 300MW SOT23
Stockean: 2404907 pcs
Deskarga: AZ23C33-HE3-08.pdf
RFQ
AZ23C36-HE3-08
AZ23C36-HE3-08
deskribapena: DIODE ZENER 36V 300MW SOT23
Stockean: 1905301 pcs
Deskarga: AZ23C36-HE3-08.pdf
RFQ
AZ23C36 RFG
AZ23C36 RFG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE ZENER ARRAY 36V SOT23