AS78L15ZTR-E1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AS78L15ZTR-E1
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 15V 100MA TO92
Fitxak: AS78L15ZTR-E1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
AS78L15ZTR-E1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AS78L15ZTR-E1 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 15V 100MA TO92 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1509393 pcs Datuen fitxa AS78L15ZTR-E1.pdf
Tentsio askea (Max) 1.8V @ 100mA (Typ) Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 15V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 36V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-92 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) PSRR 39dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak AS78L15ZTR-E1DI Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 100mA TO-92 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 6mA
Uneko - Irteera 100mA Kontrolatzeko eginbideak -