AP7381-33Y-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP7381-33Y-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP7381-33Y-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT89
Fitxak: AP7381-33Y-13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
AP7381-33Y-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP7381-33Y-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT89 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1041558 pcs Datuen fitxa AP7381-33Y-13.pdf
Tentsio askea (Max) 1V @ 100mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 40V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-89 Series -
Babesaren ezaugarriak Current Limit, Thermal Shutdown Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-243AA PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak AP7381-33Y-13DITR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC 1 Output 150mA SOT-89 Uneko - Hornikuntza (Max) 25µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 2.5µA Uneko - Irteera 150mA