AP7354D-28W5-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP7354D-28W5-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC LDO CMOS LOWCURR SOT25
Fitxak: 1.AP7354D-28W5-7.pdf2.AP7354D-28W5-7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
AP7354D-28W5-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP7354D-28W5-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC LDO CMOS LOWCURR SOT25 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 604886 pcs Datuen fitxa 1.AP7354D-28W5-7.pdf2.AP7354D-28W5-7.pdf
Tentsio askea (Max) 0.4V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-25 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak AP7354D-28W5-7DITR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC 1 Output 150mA SOT-25 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 0.6µA
Uneko - Irteera 150mA Kontrolatzeko eginbideak Enable