AP7350D-33CF4-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP7350D-33CF4-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN 3.3V X2WLB0606-4
Fitxak: AP7350D-33CF4-7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
AP7350D-33CF4-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP7350D-33CF4-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LIN 3.3V X2WLB0606-4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 535820 pcs Datuen fitxa AP7350D-33CF4-7.pdf
Tentsio askea (Max) 0.35V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.25V
Hornitzaileen gailuen paketea X2-WLB0606-4 Series -
Babesaren ezaugarriak Current Limit Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-XFBGA PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Buck 1 Output 3.3V 150mA X2-WLB0606-4 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 400nA
Uneko - Irteera 150mA Kontrolatzeko eginbideak Enable