AP7340D-23FS4-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP7340D-23FS4-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP7340D-23FS4-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.3V 150MA 4DFN
Fitxak: AP7340D-23FS4-7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
AP7340D-23FS4-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP7340D-23FS4-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 2.3V 150MA 4DFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1010065 pcs Datuen fitxa AP7340D-23FS4-7.pdf
Tentsio askea (Max) 0.36V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.25V
Hornitzaileen gailuen paketea X2-DFN1010-4 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-XDFN Exposed Pad PSRR 75dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak AP7340D-23FS4-7DITR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.3V 150mA X2-DFN1010-4 Uneko - Hornikuntza (Max) 100µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 50µA Uneko - Irteera 150mA