AP7335-33WG-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP7335-33WG-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT25
Fitxak: AP7335-33WG-7.pdf
  • Mezua
AP7335-33WG-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP7335-33WG-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT25 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 772594 pcs Datuen fitxa AP7335-33WG-7.pdf
Tentsio askea (Max) 0.2V @ 300mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-25 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 65dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak AP7335-33WG-7DI Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA SOT-25 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 80µA
Uneko - Irteera 300mA Kontrolatzeko eginbideak Enable