AP7333-12SAG-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP7333-12SAG-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP7333-12SAG-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.2V 300MA SOT23
Fitxak: AP7333-12SAG-7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
AP7333-12SAG-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP7333-12SAG-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 1.2V 300MA SOT23 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 812668 pcs Datuen fitxa AP7333-12SAG-7.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.2V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR 65dB (100Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak AP7333-12SAG-7DI Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 300mA SOT-23 Uneko - Hornikuntza (Max) 85µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 75µA Uneko - Irteera 300mA