AP7315D-18W5-7
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP7315D-18W5-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT25
  • Mezua
AP7315D-18W5-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP7315D-18W5-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT25 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 652036 pcs Datuen fitxa
Tentsio askea (Max) 0.44V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.25V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-25 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 75dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA SOT-25
Uneko - Hornikuntza (Max) 100µA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 60µA
Uneko - Irteera 150mA Kontrolatzeko eginbideak Enable