AP7315-295SR-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP7315-295SR-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP7315-295SR-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.95V 150MA SOT23
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
AP7315-295SR-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP7315-295SR-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 2.95V 150MA SOT23 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 693705 pcs Datuen fitxa
Tentsio askea (Max) 0.29V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.95V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.25V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR 75dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.95V 150mA SOT-23
Uneko - Hornikuntza (Max) 100µA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 60µA
Uneko - Irteera 150mA Kontrolatzeko eginbideak -