AP2213M-3.3TRE1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP2213M-3.3TRE1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP2213M-3.3TRE1
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8SOIC
Fitxak: AP2213M-3.3TRE1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
AP2213M-3.3TRE1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP2213M-3.3TRE1 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 224122 pcs Datuen fitxa AP2213M-3.3TRE1.pdf
Tentsio askea (Max) 0.7V @ 500mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 18V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 75dB (100Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 8-SOIC
Uneko - Hornikuntza (Max) 28mA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 180µA
Uneko - Irteera 500mA Kontrolatzeko eginbideak Enable