AP2213D-3.3TRE1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP2213D-3.3TRE1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP2213D-3.3TRE1
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-2
Fitxak: AP2213D-3.3TRE1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
AP2213D-3.3TRE1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP2213D-3.3TRE1 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 150432 pcs Datuen fitxa AP2213D-3.3TRE1.pdf
Tentsio askea (Max) 0.7V @ 500mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 18V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-252-2 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 75dB (100Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak AP2213D-3.3TRE1DI
AP2213D-3.3TRE1DI-ND
AP2213D-3.3TRE1DITR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA TO-252-2 Uneko - Hornikuntza (Max) 28mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 180µA Uneko - Irteera 500mA