AP2210N-2.8TRE1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP2210N-2.8TRE1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP2210N-2.8TRE1
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.8V 300MA SOT23-3
Fitxak: AP2210N-2.8TRE1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
AP2210N-2.8TRE1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP2210N-2.8TRE1 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 2.8V 300MA SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1105137 pcs Datuen fitxa AP2210N-2.8TRE1.pdf
Tentsio askea (Max) 0.5V @ 300mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 13.2V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR 75dB (100Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 300mA SOT-23-3
Uneko - Hornikuntza (Max) 15mA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 180µA
Uneko - Irteera 300mA Kontrolatzeko eginbideak -