AP2204RB-3.3TRG1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP2204RB-3.3TRG1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP2204RB-3.3TRG1
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT89
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
AP2204RB-3.3TRG1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP2204RB-3.3TRG1 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT89 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 687487 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V Tentsioa - Irteera (Max) -
Tentsioa - Input (Max) 24V Hornitzaileen gailuen paketea SOT-89
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-243AA Irteerako mota Fixed
Irteerako konfigurazioa Positive Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA SOT-89 Uneko - Hornikuntza (Max) 2.5mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 50µA Uneko - Irteera 150mA