AP2204R-2.5TRG1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP2204R-2.5TRG1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP2204R-2.5TRG1
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT89-3
Fitxak: AP2204R-2.5TRG1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
AP2204R-2.5TRG1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP2204R-2.5TRG1 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT89-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 649518 pcs Datuen fitxa AP2204R-2.5TRG1.pdf
Tentsio askea (Max) 0.5V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 24V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-89-3 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-243AA PSRR 60dB (100Hz ~ 1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA SOT-89-3
Uneko - Hornikuntza (Max) 2.5mA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 50µA
Uneko - Irteera 150mA Kontrolatzeko eginbideak -