AP2202K-3.3TRG1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP2202K-3.3TRG1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP2202K-3.3TRG1
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Fitxak: AP2202K-3.3TRG1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
AP2202K-3.3TRG1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP2202K-3.3TRG1 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1114672 pcs Datuen fitxa AP2202K-3.3TRG1.pdf
Tentsio askea (Max) 0.35V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 13.2V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 75dB (100Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak AP2202K-3.3TRG1DI
AP2202K-3.3TRG1DI-ND
AP2202K-3.3TRG1DITR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA SOT-23-5 Uneko - Hornikuntza (Max) 2.5A
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 150µA Uneko - Irteera 150mA