AP2128K-1.2TRG1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP2128K-1.2TRG1
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.2V 300MA SOT23-5
Fitxak: AP2128K-1.2TRG1.pdf
  • Mezua
AP2128K-1.2TRG1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP2128K-1.2TRG1 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 1.2V 300MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 993600 pcs Datuen fitxa AP2128K-1.2TRG1.pdf
Tentsio askea (Max) 1.3V @ 300mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.2V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 68dB ~ 54dB (100Hz ~ 10kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 300mA SOT-23-5
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 90µA Uneko - Irteera 300mA