AP2127K-2.8TRG1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP2127K-2.8TRG1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP2127K-2.8TRG1
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.8V 300MA SOT23-5
Fitxak: AP2127K-2.8TRG1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
AP2127K-2.8TRG1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP2127K-2.8TRG1 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 2.8V 300MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1094352 pcs Datuen fitxa AP2127K-2.8TRG1.pdf
Tentsio askea (Max) 0.3V @ 300mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 68dB ~ 54dB (100Hz ~ 10kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak AP2127K-2.8TRG1DI
AP2127K-2.8TRG1DI-ND
AP2127K-2.8TRG1DITR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 300mA SOT-23-5 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 90µA
Uneko - Irteera 300mA Kontrolatzeko eginbideak -