AP2121N-2.8TRG1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP2121N-2.8TRG1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP2121N-2.8TRG1
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.8V 200MA SOT23-3
Fitxak: AP2121N-2.8TRG1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
AP2121N-2.8TRG1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP2121N-2.8TRG1 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 2.8V 200MA SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 970880 pcs Datuen fitxa AP2121N-2.8TRG1.pdf
Tentsio askea (Max) 0.5V @ 200mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR 70dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 200mA SOT-23-3
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 50µA Uneko - Irteera 200mA