AP2111MP-1.8TRG1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP2111MP-1.8TRG1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP2111MP-1.8TRG1
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 600MA 8SOP
Fitxak: AP2111MP-1.8TRG1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
AP2111MP-1.8TRG1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP2111MP-1.8TRG1 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 600MA 8SOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 756888 pcs Datuen fitxa AP2111MP-1.8TRG1.pdf
Tentsio askea (Max) 0.7V @ 600mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SO-EP Series -
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR 65dB (100Hz ~ 1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 600mA 8-SO-EP
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 80µA Uneko - Irteera 600mA