AP139-18WL-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP139-18WL-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT25
Fitxak: AP139-18WL-7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
AP139-18WL-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP139-18WL-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT25 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 247429 pcs Datuen fitxa AP139-18WL-7.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-25 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 75dB ~ 30dB (1KHz ~ 100KHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak AP139-18WLDITR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 300mA SOT-25 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 60µA
Uneko - Irteera 300mA Kontrolatzeko eginbideak Enable