AP1118S15L-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP1118S15L-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP1118S15L-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 1A 8SOP
Fitxak: AP1118S15L-13.pdf
  • Mezua
AP1118S15L-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP1118S15L-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 1A 8SOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5686 pcs Datuen fitxa AP1118S15L-13.pdf
Tentsio askea (Max) 1.4V @ 1A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 18V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOP Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 60dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak AP1118S15LDIDKR Tenperatura operatiboa 0°C ~ 150°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1A 8-SOP Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 10mA
Uneko - Irteera 1A Kontrolatzeko eginbideak Enable