AP1117K15L-U
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP1117K15L-U Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP1117K15L-U
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 1A TO263-2
Fitxak: AP1117K15L-U.pdf
  • Mezua
AP1117K15L-Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP1117K15L-U fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 1A TO263-2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2909 pcs Datuen fitxa AP1117K15L-U.pdf
Tentsio askea (Max) 1.4V @ 1A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 18V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-263-2 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB PSRR 60dB (180Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1A TO-263-2
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 10mA Uneko - Irteera 1A