AP1117ID18G-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP1117ID18G-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP1117ID18G-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 1A TO252-3
Fitxak: AP1117ID18G-13.pdf
  • Mezua
AP1117ID18G-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP1117ID18G-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 1A TO252-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3336 pcs Datuen fitxa AP1117ID18G-13.pdf
Tentsio askea (Max) 1.4V @ 1A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 18V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-252-3 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 60dB (180Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak AP1117ID18G-13DICT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1A TO-252-3 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 10mA
Uneko - Irteera 1A Kontrolatzeko eginbideak -