AP1115BY18L-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP1115BY18L-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP1115BY18L-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 600MA SOT89-3
Fitxak: AP1115BY18L-13.pdf
  • Mezua
AP1115BY18L-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP1115BY18L-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 600MA SOT89-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3166 pcs Datuen fitxa AP1115BY18L-13.pdf
Tentsio askea (Max) 1.3V @ 600mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 18V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-89-3 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-243AA PSRR 60dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak AP1115BY18LDITR Tenperatura operatiboa 0°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 600mA SOT-89-3 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 10mA
Uneko - Irteera 600mA Kontrolatzeko eginbideak -