AP1086K15G-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP1086K15G-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP1086K15G-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 1.5A TO263-2
Fitxak: AP1086K15G-13.pdf
  • Mezua
AP1086K15G-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP1086K15G-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 1.5A TO263-2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4519 pcs Datuen fitxa AP1086K15G-13.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 12V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-263-2 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB PSRR 60dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak AP1086K15G-13DI Tenperatura operatiboa 0°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1.5A TO-263-2 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 10mA
Uneko - Irteera 1.5A Kontrolatzeko eginbideak -