AL8807QMP-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AL8807QMP-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC LED DRVR RGLTR DIM 1.3A 8MSOP
Fitxak: AL8807QMP-13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
AL8807QMP-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AL8807QMP-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC LED DRVR RGLTR DIM 1.3A 8MSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 180853 pcs Datuen fitxa AL8807QMP-13.pdf
Tentsioa - Hornikuntza (min) 6V Tentsioa - Hornikuntza (Max) 30V
Tentsioa - Irteera - Mota DC DC Regulator
topologia Step-Down (Buck) Hornitzaileen gailuen paketea 8-MSOP-EP
Series Automotive, AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad Beste izenak AL8807QMP-13DITR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Barne aldagailua (k) Yes
Frequency 1MHz dimming Analog, PWM
Deskribapen zehatza LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Down (Buck) Analog, PWM Dimming 1.3A (Switch) 8-MSOP-EP Uneko - Irteera / Kanala 1.3A (Switch)