AL5809-60QP1-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AL5809-60QP1-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AL5809-60QP1-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC LED DRVR LIN PWM 60MA PDI123
Fitxak: AL5809-60QP1-7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
AL5809-60QP1-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AL5809-60QP1-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC LED DRVR LIN PWM 60MA PDI123 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 137598 pcs Datuen fitxa AL5809-60QP1-7.pdf
Tentsioa - Hornikuntza (min) 2.5V Tentsioa - Hornikuntza (Max) 60V
Tentsioa - Irteera 60V Mota Linear
topologia - Hornitzaileen gailuen paketea PowerDI™ 123
Series Automotive, AEC-Q100 Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua POWERDI®123 Beste izenak AL5809-60QP1-7DIDKR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Barne aldagailua (k) Yes
Frequency - dimming PWM
Deskribapen zehatza LED Driver IC 1 Output Linear PWM Dimming 60mA PowerDI™ 123 Uneko - Irteera / Kanala 60mA