AL5809-25QP1-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AL5809-25QP1-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AL5809-25QP1-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC LED DRVR LIN PWM 25MA PDI123
Fitxak: AL5809-25QP1-7.pdf
  • Mezua
AL5809-25QP1-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AL5809-25QP1-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC LED DRVR LIN PWM 25MA PDI123 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 563938 pcs Datuen fitxa AL5809-25QP1-7.pdf
Tentsioa - Hornikuntza (min) 2.5V Tentsioa - Hornikuntza (Max) 60V
Tentsioa - Irteera 60V Mota Linear
topologia - Hornitzaileen gailuen paketea PowerDI™ 123
Series Automotive, AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua POWERDI®123 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Barne aldagailua (k) Yes Frequency -
dimming PWM Deskribapen zehatza LED Driver IC 1 Output Linear PWM Dimming 25mA PowerDI™ 123
Uneko - Irteera / Kanala 25mA eskaerak Automotive