1N4004G-T
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
1N4004G-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1N4004G-T
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 400V 1A DO41
Fitxak: 1N4004G-T.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
1N4004G-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1N4004G-T fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE GEN PURP 400V 1A DO41 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 274433 pcs Datuen fitxa 1N4004G-T.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1V @ 1A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 400V
Hornitzaileen gailuen paketea DO-41 Abiadura Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)