XB3-24ACM-J
Digi InternationalDigi International
XB3-24ACM-J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XB3-24ACM-J
Fabrikatzaileak / Marka: Digi International
Produktuaren Deskribapena RF TXRX MOD ZIGBEE CHIP ANT
Fitxak: 1.XB3-24ACM-J.pdf2.XB3-24ACM-J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
XB3-24ACM-Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XB3-24ACM-J fabrikatzailea Digi International
deskribapena RF TXRX MOD ZIGBEE CHIP ANT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6728 pcs Datuen fitxa 1.XB3-24ACM-J.pdf2.XB3-24ACM-J.pdf
Tentsioa - hornidura 2.1 V ~ 3.6 V Erabilitako IC / Taldea -
Series XBee3™ Serieko interfazeak I²C, SPI, UART
sentikortasuna -103dBm RF Familia / Estandarra 802.15.4
protokoloa Bluetooth v4.0, Zigbee® Energia - Irteera 8dBm
Packaging Tray Pakete / kasua 34-SMD Module
Beste izenak 602-2200 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Modulazio - Memoria Tamaina 1MB Flash, 128kB RAM
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Frequency 2.4GHz
Datu-tasa 250kbps Uneko - igortzea 40mA
Oraina - Harrera 15mA Antena mota Integrated, Chip