XB24CZ7UITB003
Digi InternationalDigi International
XB24CZ7UITB003 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XB24CZ7UITB003
Fabrikatzaileak / Marka: Digi International
Produktuaren Deskribapena RF TXRX MODULE 802.15.4 U.FL ANT
Fitxak: 1.XB24CZ7UITB003.pdf2.XB24CZ7UITB003.pdf3.XB24CZ7UITB003.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
XB24CZ7UITB003ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XB24CZ7UITB003 fabrikatzailea Digi International
deskribapena RF TXRX MODULE 802.15.4 U.FL ANT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 2.1 V ~ 3.6 V Erabilitako IC / Taldea EM357
Series XBee® ZigBee® Serieko interfazeak SPI, UART
sentikortasuna -102dBm RF Familia / Estandarra 802.15.4
protokoloa Zigbee® Energia - Irteera 8dBm
Packaging Tray Pakete / kasua Module
Beste izenak 602-1857
XB24CZ7UITB003-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Modulazio DSSS Memoria Tamaina 32kB Flash, 2kB RAM
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Frequency 2.4GHz
Datu-tasa 1Mbps Uneko - igortzea 33mA ~ 59mA
Oraina - Harrera 28mA ~ 45mA Antena mota Not Included, U.FL